منتخب موبوفیلم
فیلم های ایرانی
فصل چهارم و کنسل شدن سریال «Sleepy Hollow»

 

 

اینبار شبکه‌ Fox سریال «Sleepy Hollow» را بعد از چهارمین فصل کنسل کـرد. شاید این خبر برای طرفداران این سریال ناامید کننده باشد زیرا فصل اول این سریال توانست بازخورد خوبی کسب کند اما اشتباهات کوچک سازندگان فیلم و اختلافات آن‌ها شاید باعث کاهش این بازخورد شده باشد.
این سریال با بازی ستارگانی مانند «»Tom Mison در نقش «Ichabod Crane» و «Nicole Beharie» آغاز به کار کرد. این سریال در ابتدای کار خود توانست با پیچ و تابی مدرن در قالب داستانی کلاسیک باعث شود تا این سریال در رده مناسبی در قسمت کارهای شبکه فاکس قرار گیرد. اما این سریال از فصل دوم دچار رکود شده و این رتبه بندی پیوسته کاهش یافته یافت. اشتباهات ساخته شده در این سریال به تدریج موجب سرخوردگی طرفداران شد. این اشتباهات با خروج ستاره «Nicole Beharie» از این سریال در فصل سوم بیشتر شد و فصل چهارم تیر خلاصی برای این سریال شد و نتایج امتیازی بسیار کمی به دست آورد. قطعاً این خبر برای طرفداران این سریال بسیار ناراحت کننده خواهد بود.
این سریال در همه فصل‌هایش تغییرات زیادی داشته و به نظر می‌رسد یکی از بزرگترین مشکلات ساختش همین مسائل باشند. سازنده سریال مارک گافمن در فصل دوم بود که کلیفتون کمپل جای او را گرفت. برخلاف فصل دوم و سوم که ۱۸ قسمت بود، فصل چهارم در ۱۳ قسمت ساخته شد تا بازخوردها دیده شود ولی نتیجه یک شکست کامل بود.

 

 fasl 4 SLeepyHollowRatings

 

در سال ۱۹۹۹ فیلمی با همین عنوان به کارگردانی تیم برتون با بازی جانی دپ و کریستینا ریچی ساخته شده بود. که از کارهای مشهور ژانر وحشت است. هم داستان فیلم و هم سریال در مورد سوار بی‌سر است. البته در سریال این داستان نسبت به فیلم پیشرفته‌تر شده است و در دنیای مدرن است. داستان اصلی سوار بی‌سر مربوط به افسانه قدیمی است که طرفداران بسیاری دارد.
مشخص نیست که در سال‌های آینده این سریال دوباره از بایگانی شبکه فاکس خارج شود و شروع به کار کند یا خیر. اما در سال‌های اخیر سریال‌های زیادی مانند پرونده‌های ایکس، فرار از زندان و غیره دوباره شروع به کار کرده‌اند. اما چیزی که مشخص است، طرفداران این سریال باید به دنبال سریال جدیدی برای دیدن باشند.
تبلیغات